Make your own free website on Tripod.com

Pradzia


Informacija

 - Susijungimai
 - Fanu klubas
 - Aprasymai
 - Kovotojai
 - Wallpaperiai
 - Originalai
 - Judantys paveiksliukai
 - Vice city cheats
 - Drakonu rutuliai
 - Sagos
 - Atakos
 - Galerija
 - Kapsuliu korporacija
 - Vardu reiksmes
 - Seimu medis
 - Jegos lygiai
 - Drakonai                  


Kita

 - Dbz zaidimai
 - Mirc'o kanalas #Dragonballz
 - Automobiliai
 - Dievai
 - Drakono rutuliu paieskos
                
 


Sveciu knyga


Paziureti Sveciu knyga  
Pasirasyti Sveciu knygoje

 
 


Statistika

Top100.lt
 


Top saitas

Dbz.tai.lt
 

 

Reklama

Reikia sveciu knygos?    

Ten.lt - Nauji WWW adresai

  

 

tenas.jpg (7976 bytes)
12 akiu/Shinshin No Ken
Ši technika yra naudojama Ten Šin Hano, jos metu Tenas pasidalina i keturias dalis. Kiekviena dalis gali atakuoti ir gali buti atakuojama. Vienintele problea tame, kad visa teno galia ir greitis taip pat pasidalina i keturias lygias dalis. Tolimesnese serijose Pikolas ir Cellas taip pat išmoko naudoti šia technika.
gokas.jpg (6256 bytes)
Didelio sprogimo ataka
Didžiule banga neitiketinos naikinancios energijos, Tik Vegeta naudojo šia žudancia technika. Tiesa sakant tai buvo viena iš pirmuju ataku, kai Vegetaas pasieke Super Sajano [SSJ] lygi. Jis susikaupia, ištiesia rankas, nusitaiko i prieša ir paleidžia neapsakomai stipria energijos banga. Šitaip jis pribaige daugybe savo priešu.
ginis.jpg (8993 bytes)
Kuno pasikeitimas
Ginio pajegu vadas - Kapitonas Ginis naudojo šia technika. Jis išvercia akis ir sušunka- "Keiciames!!!", tada nuo jo burnos iki priešininko burnos nusitiesia geltona juosta ir tada Ginio protas jau aukos kune. Po to jis igauna savo taikinio jega ir greiti, bet ne su savo technikom. Ginis gali ir po apsikeitimo kunais dar karta apsikeisti jei jis to nori. Ginis panaudojo šia technika DBZ serijose prieš Goka.
trunksas.jpg (6623 bytes)
Deginanti ataka
Tai ateities Trunkso ataka.Iškart po sugrižimo i praeiti Trunksas parodo savo neitiketina manevra prieš Fryza. Jis ištiesia rankas, suskaupia energija, nusitaiko i prieša ir paleidžia nenormalios energijos banga. Ši ataka galutinai pribaige Fryza.
Pavertimas/Henka Beam Buu galia, kuri leidžia betkoki prieša paversti i jo norima maista. Jis iššauna spinduli i savo prieša ir jei pataiko tai patys žinote pasekmes. Po to Buu dažniausiai suvalgo savo auka. Caou KameHameHa
Tai beveik paprastos Kamehanehos kopija, bet su keletu skirtumu. Ši yra daugybe kartu galingesne ir sukelia nuostoliu ne tik priešui, bet ir žemei. Savaime aišku, kad sukaupti tokia kamehaneha reikia pakankamai daug laiko. Taip pat, kovotojas sunaudoja labai daug savo kovines energijos nei kaupdamas paprasta kamehaneha. Ši ataka paseno kartu su serijomis, todel, kad ji negali lygintis su Dvasine bomba.
cisas.jpg (5798 bytes)
Naikinantis kamuolys
Ataka naudojama Ciso - vieno iš naikinanciu Ginio pajegu nario. Naikinantis kamuolys turi siaubingai daug naikinancios energijos. Tai krepšinio kamuolio dydžio, oranžines spalvos jegos kamuolys. Cisas susibalancuoja ir paleidžia naikinancia jega i savo auka. Cisas naudojo šia technika DBZ serijoje prieš Goka, bet kaip tikriausiai jau matete Gokas nenukentejo ne biški, bet kai atmuše ir jegos kamuolys nukrito ant žemes vos neužmušdamas kapitono Ginio pramuše didžiule skyle.
Daiciretcuzanas
Nevaldomai greita Fryzo ataka. Ši jegos banga yra neapsakomai stipri ir gali pramušti praktiškai betka. Cellas taip pat naudojo šia technika ir taip užmuše Trunksa. Ši ataka taip pat sugebejo užmušti ir Vegeta, bet nesugebejo pakenkti SSJ Gokui.
Mirties banga
Tai maža, bet stipri Fryzo naudojama energijos banga. Kaip maža ji yra labai stipri ir gali sunaikinti net planeta. Tiesa sakant ši banga ir sunaikino Nameko ir Vegetos[Goko tevyne] planetas. Fryzas taip pat norejo sunaikinti ir žeme, bet to buvo išvengta ateities Trunkso pagalba.
krilinas.jpg (5443 bytes)
Naikinantis diskas/Kienzan
Mano manymu tai viena iš perspektyviausiu ataku DBZ serijose. Tai disko formos energijos banga, kuri gali buti naudojama perkirsti prieša, be to ši ataka yra neytiketina savo greiciu ir taiklumu. Krilinas pirmas panaudojo šia žudancia technika ir jis jau turejo pakankamai jegu ja suvaldyti. Jis butu nužudes Napa kai kovojo prieš Sajanus žemeje, Vegeta perspejo Napa, kad jis pasitrauktu. Krilinas panaudojes šia ataka nukirto Fryzo uodehos gala Nameko planetoje. Daugelis kitu DBZ kovotoju, tokiu kaip Vegeta, Fryzas, Cellas ir Androide 18 turejo savo naikinancio disko varianta.
gero.jpg (9103 bytes)
Susiurbimo technika/Energy Kyu-Shu
Šia technologija sukure Dr.Gero. Kai kokia nors energijos bangos rušis buvo paleista i androidus, jie sugeria energija su tokiu raudonu deimantu.
Trintukas
Technika naudojama vieno iš Ginio pajegu nario Rikumo. Jis išsižioja ir šauna neapsakomai stipria energijos banga. Tai yra jo stipriausia ataka, kuri vos nenužude Vegeto. Jeigu banga bent truputi butu kliudžiusi Vegeta, tai butu vienu Sajanu mažiau.
 

 

 

    


Puslapis

Dragonballz
 Sveiki , apsilanke mano pirmajame Dragonballz puslapyje!Tikiuosi patiks.Jei esate toks dbz fanas kaip as , tada tikrai atsiusite man savo dbz nuotraukas.geriausia nuotrauka bus ideta i savaites nuotrauka.Siuskite i e-maila : dragonballs@tai.lt


Kita


Jei turite savo dbz gifu ar nuotrauku siuskite i e-maila: xipis@delfi.lt                
 


Draugai

 - Viskas apie dainininke Pink
 - Saiyanu Elitas
 - Google
 - Dzino vezlio-namas
 - Animuota
 - Vegitas
 - Saiyanu ivairove
 - Cello zaidimas

 


© 2003 Dragonbal.tai.lt
Visos teisės saugomos.