Make your own free website on Tripod.com
Kapsulių korporacija
Kapsulių korporacija (Capsule corp.) buvo labai naudinga kompanija Z kovotojams. Kompanija buvo įkurta Dr. Briefs ir jo dukros Bulmos.

Štai sąrašas naudingų, pagelbstinčių ar šiaip gerų išradimų iš Kapsulių korporacijos.:

Kapsulės namas- Bulma (kaip paauglė) naudojo šį namuką ir DB ir DBZ serijose. Linksmas namukas su dušu.

Mažas gėrimų šaldytuvas- Trunksas panaudojo jį, kai žemėje nukovė Cyborg Freeza. Jame rasi švelnių gėrimų (arba 'soda' kaip amerikiečiai juos vadina).

Rekonstruotas Nameko kosminis laivas- Šis kosminis laivas buvo sukonstruotas Dr. Briefso, kas nuskraidintų Bulma, Krilina ir Gohana į Nameką ieškoti drakonų rutulius.

Gravitacinė mašina- Šis išradimas labai padėjo Z kovotojams (daugiausia Vegetai), nes jis padeda treniruotis daug didesnėje gravitacijoje nei Žemėje.

Androidų valdymo pultelis- Šis prietaisas sukurtas Bulmos. Jis išjungia androidus paspaudus vieną mygtuką. Tai padėtų dviejose situacijose: pirma, nugalėti androidus ir antra neleisti, kad jų energiją pasisavintų Selas.

Android #16 (rekonstruotas)- Po to kai Androidas #16 buvo sunaikintas Selo, Bulma ir Dr. Briefs sumanė rekonstruoti jį. Nes jis buvo užprogramuotas nužudyti Goką, jie pašalino 'susinaikinimo', kuris buvo įtaisytas androido kūne.

Kosminis laivas- Pagamintas Dr. Briefs, kad nuskraidintų Goką į Nameką. Laive buvo įmontuota gravitacinė mašina. Skrydžio metu kovotojas galėjo treniruotis.

(Bulmos skrajojantis motociklas- Naudotas ir DB ir DBZ. Ji jį naudojo beveik visose paieškose drakono rutulių ir šiaip kelionėse su mažuoju Goku.
© 2003 Dragonbal.tai.lt
Visos teisės saugomos.