Make your own free website on Tripod.com
Kovotojai
Gerieji Kovotojai
Čalzas

Geriausias Ten Šin Hano draugas. Turi labai stiprių telekinetinių galių ir buvo vienas pirmųjų kovotojų, kurie sugebėjo skraidyti. Mirė daug kartų, bet vis būdavo sugražintas į gyvenimą Drakono rutulių pagalba, iškvietus Dievą Drakoną.
Džinas Vėžlys

Džinas Vėžlys yra pirmasis Goko ir Krilino mokytojas. Jis DB serijose buvo vienas stipriausių kovotojų (yra laimėjęs kovų menų turnyrą). Tačiau vėliau jis silpo ir tapo eiliniu seneliu, kuriam rūpi tik paištvirkauti. Vėžlys gyvena mažoje salelėje, kurioje yra tik jo namas, kelios palmės ir vėžlys. Džinas Vėžlys yra KAMEHAMĖS bangos išradėjas.
Gotenas

Antrasis Goko ir Čičės sūnus, pussajanis. Būdamas labai jaunas (maždaug 5 metų) sugebėdavo pasiekti SSJ (Super Sajan) formą. Užaugo kartu su Trunksu, būdami geriausiais draugais.
Krilinas

Vienas galingiausių žemės kovotojų. Jis sutiko Goką ankstyvose Drakonų Kovos serijose ir kartu su juo treniravosi. Iš pradžių jie buvo vienodai stiprūs, bet vėliau Gokas stipriai pranoko Kriliną. Krilinas vedė Androidą #18 ir susilaukė dukters Maron.
Pikolas
Namekas. Blogojo Pikolo Daimao sūnus. Ir pradžių buvo blogas, bet vėliau susivienijo su Goku, kovoti prieš sajanus Raditą, Vegitą ir Napą. Treniravo Gohaną, vėliau dėl jo pasiaukojo, bet buvo gražintas gyventi su Drakono rutuliais. Turi daug įspūdingų galių, kaip ir visi namekai gali atauginti galūnes.
Son Gohanas

Goko sūnus, pusiau sajanas. Pavadintas savo mirusio netikro senelio Son Gohano garbei. Dar vaikystėje Gohanas turėjo užslėptų galių, kurias atskleisdavo tik labai išsigandęs ar susinervavęs. Taip pat užėmė viena pagrindinių vaidmenų Z/GT serijose. Vėliau vedė Videl ir susilaukė dukters Pan.
Son Gokas

Pagrindinis Z/GT kovotojas. Jis yra galingas kovotojas sajanas, kuris mažas buvo atsiųstas į Žemę, kad ją sunaikintų. Tačiau Gokas susitrenkė galvą ir prarado atmintį. Gokas buvo rastas Son Gohano ir treniravosi kovos menų. Jis treniravosi pas Džiną Vežlį, Kami, Karalių Kajų ir tt. Vėliau vedė Čičę ir susilaukė Gohano ir Goteno.
Ten Šin Hanas

Dar vienas labai galingas žemės kovotojas, kažkodėl turintis tris akis. Vienu metu jis buvo net pats stipriausias iš visų kovotojų. Jo geriausias draugas - Čalzas. Ten Šin Hanas moka labai daug visokiausių manevrų, suteikiančių jam didesnę galią kovose.
Trunksas

Vegito ir Bulmos sūnus, pusiau sajanas, taip pat turintis milžiniškų galių. Trunksas nešiojasi kardą, kurį gavo iš Tapiono. Irgi vaidino svarbų vaidmenį Z/GT serijose. Nukovė Fryzą, bet vėliau buvo užmuštas Selo. Sugražintas atgal į gyvenimą Drakono rutulių pagalba.
Vegeta

Sajanų princas, kuris užaugo, turėdamas paklusti Fryzui. Iš pradžių taip pat buvo blogas, norėjo tapti stipriausiu Visatoje, bet vėliau prisijungė prie Goko, kovoti prieš Fryzą. Mirė, bet buvo sugražintas su Drakono rutuliais. Nors ir pasuko gėrio keliu, bet liko kietaširdis. Vedė Bulmą ir susilaukė sūnaus Trunkso.
Videl

Videl yra Misterio Satano dukra. Ji, kartu su Gohanu lankė Oranžinės žvaigždės vidurinę mokyklą. Baigusi mokyklą ji dirbo policijoje. Vėliau susituokė su Gohanu ir susilaukė dukrelės Pan, kuri buvo labai stipri kovotoja ir jos dalyvavimas nulėmė kai kurių svarbių įvykių baigtį DBGT serijose.
Blogieji Kovotojai
Androidai

Andoidus sukūrė blogasis daktaras daktaras Gero. Dauguma jų buvo sukurti siekiant jų pagalba nužudyti Goką. Androidai nėta tikri robotai. Jie pusiau robotai, pusiau žmonės, todėl gali laisvai mąstyti ir elgtis savo nuožiūra. Androidai buvo nuo numerių #8 iki #20. Androidai #17 ir #18 tapo geri ir stojo į Goko pusę, vėliau Dievas Drakonas Androidę #18 pavertė žmogumi.

Buu


Buu yra sukurtas blogojo mago Babidi. Buu buvo atsiūstas i žemę, tačiau įdėtas į kiaušinį, tad negalėjo išlysti. Po daug milijonų metų Babidi atkeliavo į Žemę ir prikėlė Buu su Vegettos energija. Jis suėde daugybę kovotojų ir įgavo jų jėgas. Kai Vegittas įlindo į Buu ir ištraukė visus kovotojus, šis atsivertė į savo originalią formą - Kid Buu. Kai Gokas į jį paleido mega aplinkos energijos rutulį, jis mirė, bet iš jo liko geroji jo pusė - kaiošinai. Vėliau jis tapo Satano draugu ir DBZ kovotoju bei suvaidino labai svarbų vaidmenį DBGT serijose.
Cell

Gero surinko visų pasaulio kovotojų technikas ir sudėjo į savo kompiuterį, kad sukurtų nenugalimą androidą. Tai buvo Cell. Bet kompiuteris padarė Cell tik po kelių metų, kai pats daktaras mirė. Kai gimė Cell, kompiuteris jam pasakė: Jei jis nori tapti nenugalimu, privalo suėsti #17 ir #18 androidus. Kad taip neatsitiktų Trunksas juos nužudė, bet Cel`las keliavo laiku, kad juos surastų. Kai jis suėdė daugybę žmonių ir androidus, pagaliau tapo nenugalimas. Jis pastatė savo areną, kurioje jis kovėsi su Goku ir Gohanu. Po ilgų kautynių, Gokas jį nugalėjo.
Daktaras Gero

Kai Gokas sunaikino Raudonojo Kaspino armiją, daktaras Gero ilgai dirbo, kad atkeršytų Gokui. Po daugelio darbo metų, jis sukūrė androidus ir pats juo pasivertė. Kai Vegeta ir Pikolas jį sumuša, daktaras Gero grįžta į savo laboratoriją ir paleidžia #16, #17 ir #18 androidus. Tačiau kai Vegeta ir Picolas jį pasivijo - užmušė.
Fryzas

Fryzas yra pats stipriausias kosmoso piratas. Jis siunčia savo karius į kitas planetas, kad jie jas užimtų. Vėliau Fryzas tas planetas parduoda. Fryzas sunaikino sajanų planetą Vedžitą, nes jis buvo išsigandęs labai stiprios sajanų rasės, mat susivieniję sajanai galėjo nesunkiai Fryzą nugalėti. Kai Fryzas sužinojo apie Drakono rutulius, iš Piccolo per Radito aparatą, išskubėjo i Nameką jų rinkti, nes troško būti nemirtingas. Nameke Fryzas nužudė Kriliną ir tada pirmą kartą Gokas pasivertė į super sajaną ir nukovė Fryzą.
Ginio pajėgos

Ginio pajėgos buvo stipriausios pajėgos visoje visatoje. Kai kitiems kosmoso piratams būdavo sunku užimti kokią nora planetą, tuomet Fryzas pasiūsdavo Ginio pajėgas, nes joms niekas negalėjo atsilaikyti. Taip buvo manoma iki tol, kol pajėgos neatskrido į Nameko planetą. Vegeta, Gohanas ir Krilinas jiems pasipriešinti beveik nesugebėjo, tačiau atskidęs Gokas juos nugalėjo gana lengvai. Problemų kilo tik su kapitonu Giniu, kuris sugeba apsikeisti kūnais, tačiau ir jis buvo galop buvo nukautas. Ginio pajėgas sudarė Kapitonas Ginis, Guldas, Rikumas, Bartas ir Džisas.
 

© 2003 Dragonballs.6x.to
Visos teisės saugomos.